Dostawy i zwroty

KOSZTY I CZAS DOSTAWY

Potwierdzenie zamówienia oraz wszystkie informacje na jego temat będą wysyłane na adres mailowy, który został podany przy składaniu zamówienia w sklepie Ekodemi.

Czas realizacji dostawy liczony jest od momentu potwierdzenia płatności na koncie Ekodemi.

Średni czas dostawy:
Kurier DPD Polska – 1-3 dni robocze

Koszt dostawy:
Przesyłka na terenie Polski
1. Kurier DPD Polska (przelew) – 12 zł
3. Kurier DPD za pobraniem – 15 zł
3. Przy zamówieniu powyżej 150 zł i przedpłata, przesyłka jest GRATIS.

Osobisty odbiór kosmetyków
Możliwy jest odbiór osobisty w Zduńskiej Woli, przy ulicy Łaskiej 43 od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, po uprzednim umówieniu się.

ZWROTY

Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827) masz prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyn, w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia towaru. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed upływem terminu.

Aby wysłać takie oświadczenie, możesz np. skorzystać z formularza dostępnego na stronie Kontakt lub napisać do nas na adres lukasz@fryzdom.pl Prześlemy Ci potwierdzenie otrzymania oświadczenia.

W przypadku skorzystania z prawa odstąpienia od umowy, jesteś obowiązany zwrócić towar do Sklepu niezwłocznie tj. nie później niż w terminie 14 dni na adres: Fryzdom, Łaska 43, 98-220 Zduńska Wola. Możesz także dokonać zwrotu towaru przekazując go do odbioru osobie przez nas upoważnionej (np. kurierowi) przy zachowaniu w/w terminów. Dla zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.

Koszty zwrotu towaru są po Twojej stronie. Sklep zwraca wszystkie dokonane płatności (za zakupiony towar i koszty dostawy, które poniosłeś z pewnymi obostrzeniami – szczegóły w Regulaminie). Zwrotu płatności dokonamy za pomocą takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użyłeś opłacając swoje zamówienie.

Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

Powyższa strona ma charakter informacyjny. Szczegółowy opis zasad dostaw i zwrotów znajdziesz w naszym Regulaminie.