insight, kosmetyki, kosmetyki do skóry, kosmetyki dla kobiet

Kim jesteśmy?

W wielu kulturach liczba 12 ma szczególną symbolikę – oznacza ona dążenie do doskonałości i zachowania harmonii.

W Ekodemi jest nas dwanaścioro i ciągle rośniemy! Proponujemy organiczne naturalne kosmetyki, które podkreślą Twoje wrodzone piękno.

Na co zwracamy przy tym uwagę?

 

Nasza filozofia

Piękno wypływa dla nas ze środka, a harmonię lub jej brak można zauważyć, obserwując kondycję cery, włosów i ciała. Ich pielęgnacja jest intymną chwilą na odpoczynek i złapanie oddechu. Zrób coś dla siebie i dopisz ją do codziennej listy zadań. Pomogą Ci w tym nasze kosmetyki do ciała, włosów i twarzy, które będą karmić skórę i zmysły odżywczymi składami, konsystencjami oraz zapachami.

 

Co robimy?

Produkty w sklepie selekcjonujemy tak, aby upiększały nie tylko ciało, ale były również pachnącymi “balsamami dla duszy”. Mają Ci one zapewnić nie tylko widoczne efekty, ale i przyjemność podczas stosowania.

Chcemy, by frajdą był dla Ciebie również sam proces zakupów. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy, odezwij się do nas. Z uśmiechem i z przyjemnością doradzimy kosmetyki nawet do “zadań specjalnych”.

Wśród naszych propozycji kosmetyków znajdziesz między innymi marki takie jak: INSIGHT, OWAY, UNA, GYADA.

Cały czas rozglądamy się za nowymi produktami i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.

 

Jak powstała nasza nazwa?

Nazwa Ekodemi powstała z połączenia hiszpańskich słów “de mi eko” (w tłumaczeniu na polski: “z mojego eko”). Powstała ona w wyniku… testów. 🙂 Każdą markę w Ekodemi sprawdzamy najpierw na własnej skórze. Jeśli produkt budzi nasze zastrzeżenia, nie dopuszczamy go do sprzedaży.

 

Jak dbamy o środowisko?

W Ekodemi zmniejszamy zużycie plastiku i minimalizujemy nasz wpływ na środowisko. Paczkę otrzymasz w kartonie, której wypełniaczem jest skropak (chrupki kukurydziane) lub ścinki kartonu. Poszukujemy optymalnych eko rozwiązań i ciągle udoskonalamy ten proces.

 

Bądź z nami na bieżąco!

Informacje na temat nowości, aktualnych promocji i aktywnych kodów rabatowych znajdziesz na naszej stronie, na Facebooku lub Instagramie.

2017
ROK ZAŁOŻENIA
12
OSÓB W ZESPOLE

ZADOWOLENI KLIENCI

NASZE MARKI