WIZOUT

odżywcza koloryzacja nowej generacji

Wielka WYPRZEDAŻ farb WIZOUT!

WizOut oferuje szeroką gamę kolorów, które podczas mieszania dają fryzjerowi możliwość uzyskania niezliczonej gamy odcieni. Pigmenty koloryzujące zapewniają doskonałe i bardzo trwałe rezultaty, 100% pokrycie siwych włosów i rozjaśnianie, aż do 5 tonów. Dzięki  innowacyjnej formule E2O produkty Wizout odbudowują i regenerują włosy, pozostawiając je lśniące i miękkie w dotyku. Produkty bogate są w odżywczy olej arganowy, przeciwstarzeniowy olej z jagód Acai i kompleks ECO SPA. Farby są o niskiej zawartości amoniaku i wyjątkowo przyjemnym zapachu. WizOut posiada w składzie wyłącznie certyfikowane, naturalne i organiczne składniki. Stosuje zasadę fair-trade, która ma na celu wsparcie handlu ubogich krajów. Wspiera 480 osiedli w Amazonii, pomagając w utrzymaniu 1200 rodzin lokalnej populacji.

[+]
Restrukturyzujący i przeciwutleniający kompleks ECO SPA składa się z organicznych ekstraktów z pomarańczy, klementynek, oliwek i wody jodowo-bromowej wydobywanej z Morza Śródziemnego. Surowce pozyskiwane są z respektowaniem naturalnego cyklu życia roślin, co jest dla środowiska trwałym procesem, który wykorzystuje cały potencjał zasobów do produkcji składników nadzwyczajnej wartości kosmetycznej. Kompleks bogaty jest w witaminy, polifenole i flawonoidy gwarantujące silne przeciwdziałanie stresowi oksydacyjnemu oraz właściwości antyoksydacyjne dla włosów.
Fitoproteiny pszeniczne uzupełniają struktury keratynynowe włosów, dzięki czemu stają się silne i dobrze zregenerowane. Zniszczone włosy odzyskują wigor i blask.
Najnowszej generacji ekskluzywne mikro-pigmenty z łatwością wchodzą w rdzeń włosa, powodując trwałe i stabilne rezultaty, a także intensywne, naturalnie i lśniące kolory.
Prosta aplikacja. Prostota w obsłudze nawet w najtrudniejszych przypadkach. Zapewnia idealny kolor od nasady, aż po końce.
Pudełka i etykiety wykonane są w 100% z makulatury, a paleta do koloryzacji jest drukowana na papierze z recyklingu.
Butelki aktywatorów są wykonane z plastiku wysoce biodegradowalnego.
Aluminium, z którego wyprodukowane są tubki farb, jest materiałem w pełni poddawanym recyklingowi, a pojemność 100ml wystarcza średnio na dwie aplikacje. Dlatego warto wrzucać opakowania po zużyciu, zgodnie z zasadami recyklingu.

[-]
[BEZ PPD/REZOCYN] WizOut oferuje koloryzację włosów bez fenylenodiaminy i rezocyn. Specjaliści opracowali nową formułę, która pozwala uniknąć uszkodzenia włókna i chroni skórę głowy przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych i powodujących uczulenie. Produkty są bezpieczne zarówno dla klienta, jak i osoby wykonującej profesjonalny zabieg. Koloryzacja staje się zabiegiem restrukturyzującym zniszczone włosy.
[NISKA ZAWARTOŚĆ AMONIAKU] Niska zawartość amoniaku gwarantuje doskonałe rezultaty zabiegów technicznych bez szkodliwego zapachu i podrażnień.
[BEZ OLEJU MINERALNEGO] Formuły produktów nie zawierają ropopochodnych takich jak parafina czy wazelina, co gwarantuje zdrowie włosom i skórze głowy.
[BEZ ALERGENÓW ZAPACHOWYCH] Produkty nie zawierają żadnego z 26 potencjalnych alergenów, które są uważane za źródło poważnych objawów alergii.
[BEZ PARABENÓW] Produkty  WizOut nie zawierają parabenów, potencjalnie szkodliwych dla zdrowia klientów.

Nie znalazłeś interesującego Cię koloru? Skontaktuj się z nami telefonicznie! +48 43 823 43 58