​Hemp Care

​hemp care

Hemp Care to linia produktów antyoksydacyjnych z organicznym olejem konopnym, cennym źródłem kwasów Omega 3 i Omega 6 oraz witamin (E, B1, B2). WITAMINA E - działanie antyoksydacyjne, ważne dla zwalczania wolnych rodników i przeciwdziałania starzeniu się skóry. Pomaga skórze zachować dobre nawilżenie i równowagę. Kwasy OMEGA 3 - OMEGA 6 - odpowiedzialne za zachowanie i regulację równowagi komórkowej , jak również posiadają bogate właściwości odżywcze. Dzięki nim, skóra zachowuje delikatność, nawilżenie i jędrność. WITAMINA B1 - WITAMINA B2 nadaje miękkości skórze bez pozostawiania tłustej warstwy. 

Chroni przed wolnymi rodnikami, ograniczając uszkodzenia skóry. Gama Hemp Care składa się z linii produktów do pielęgnacji włosów, pielęgnacji twarzy i ciała. W gamie znajduje się również woda perfumowana The Scent. Wszystkie produkty łączy skład bogaty w składniki naturalne, nie tylko organiczny olej konopny, ale wiele naturalnych składników głęboko odżywiających i nawilżających skórę. Ich wchłanianie przez skórę jest błyskawiczne, a efekt widoczny natychmiast. 

Formuły bardzo wydajne.: niewielka ilość wystarczy, aby osiągnąć oczekiwany rezultat w postaci pięknych włosów czy gładkiej skóry. Cała linia została skomponowana w oparciu o organiczny olej konopny oraz tę samą kompozycję zapachową, bardzo szczególną i powszechnie podobającą się. Heban, wetiweria, drzewo cedrowe i piżmo, zmieszane z liśćmi konopi, różą, jaśminem, anyżem i wykończone sycylijskimi cytrusami, gorzką pomarańczą i szałwią - to przepis na niezapomniany zapach. Wszystkie produkty są wolne od PEG, parabenów, SLS, SLES, olejów mineralnych, petrolatum oraz barwników. Cała linia przechodzi rygorystyczne badania dermatologiczne i testy na obecność niklu, aby zagwarantować konsumentom możliwie najzdrowsze i bezpieczne produkty. Całość wyprodukowana we Włoszech.

Brak produktów w tej sekcji