Kosmetyki do każdego typu włosów

Kosmetyki do każdego typu włosów

Włosy można podzielić na wiele kategorii, w zależności od różnych czynników, takich jak tekstura, grubość, gęstość, kolor i poziom kręcenia. Poniżej przedstawiam najważniejsze rodzaje włosów:

Włosy proste - to włosy, które są gładkie i nie mają naturalnego skrętu. Są one najczęściej najgrubsze i mają mniejszą objętość niż kręcone włosy. Włosy falowane - to włosy, które posiadają lekkie skręty i są bardziej puszyste niż proste włosy. Są one zazwyczaj grubsze i gęstsze niż proste włosy. 

Włosy kręcone - to włosy, które mają naturalny skręt i tworzą spirale lub pętelki. Są one zazwyczaj cieńsze i bardziej podatne na puszenie niż proste lub falowane włosy. Włosy afro - to bardzo kręcone włosy, które są charakterystyczne dla ludzi o ciemnej skórze. Są one zazwyczaj bardzo gęste i mają mało objętości. 

Włosy blond - to włosy, które mają naturalny kolor blond. Mogą mieć różne tekstury i grubości, ale są zazwyczaj cieńsze niż ciemniejsze włosy. Włosy ciemne - to włosy o naturalnym ciemnym kolorze. Mogą mieć różne tekstury i grubości, ale są zazwyczaj grubsze niż blond włosy. Włosy szare - to włosy, które zaczynają szarzeć w wyniku starzenia się. Są zazwyczaj bardziej puszące się i wymagają specjalnej pielęgnacji. 

Włosy farbowane - to włosy, które zostały poddane procesowi farbowania. Mogą mieć różne tekstury i grubości, ale zazwyczaj są bardziej podatne na uszkodzenia i wymagają specjalnej pielęgnacji.


19300  17756 
Oszczędzasz: 1544 
Filtry
Wysyłka
Marka
Działanie
    zobacz więcej (13)
Produkt nie zawiera
    zobacz więcej (12)
Pojemność
    zobacz więcej (18)
Cena

 – 

  • 25
  • 349