Sendo

Sendo

 Sendo to połączenie zaawansowanej technologii (przede wszystkim innowacyjnej biotechnologii) i naturalnych składników (także składników prebiotycznych!), które zapewnią Ci jakość kosmetyków, na którą zasługujesz.

To marka wywodząca się z Włoch. Jej twórcą jest Eley - producent kosmetyków o ugruntowanej pozycji na rynku właściciel m.in.brandu INSIGHT.

Wybrane wartości marki:

NEUTRALNY ŚLAD WĘGLOWY

Jesteśmy marką neutralną pod względem śladu węglowego, posiadamy Certyfikat ISO 14064 Carbon Footprint, który mierzy emisję CO2. Oznacza to, że zobowiązaliśmy się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych emitowanych we wszystkich fazach życia produktu.

OPAKOWANIA 100% Z RECYKLINGU

Wszystkie nasze opakowania wykonane są w 100% z pokonsumenckiego tworzywa PET - materiału, który pochodzi w całości z recyklingu tworzyw sztucznych. W ten sposób przyczyniamy się do ochrony środowiska i nie wprowadzamy na rynek nowych opakowań.

WEGAŃSKIE I CERTYFIKAT PETA

Przestrzegamy zasad programu Cruelty Free and Vegan (Kosmetyki Nietestowane na Zwierzętach i

Wegańskie) organizacji PETA (Ludzie na rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt). Gwarantujemy, że żaden z naszych produktów nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

WYSOKI % NATURALNYCH SKŁADNIKÓW

Nasze receptury charakteryzują się wysoką zawartością składników naturalnych i organicznych - od 97% do 99,99% naturalnych składników w każdej recepturze.

BRAK PODEJRZANYCH SKŁADNIKÓW

W naszych recepturach nie znajdziesz podejrzanych substancji. Produkty Sendo są wolne od SLS/SLES, MIT, parabenów, czy substancji zapachowych z syntetycznymi barwnikami i alergenami.

TESTY NA OBECNOŚĆ NIKLU I DERMATOLOGICZNE

Poza spektakularnymi efektami pielęgnacji włosów i skóry głowy, zapewniamy Ci także bezpieczeństwo. Nasze produkty poddawane są testom dermatologicznym oraz na obecność niklu, aby były odpowiednie dla dzieci i alergików.

Wyjątkowe składniki aktywne:

PREBIOTYCZNE SKŁADNIKI

Do naszych receptur dodaliśmy składniki prebiotyczne, które pomagają równoważyć pH naszej

skóry, a także odżywiają i wspomagają rozwój pożytecznej flory bakteryjnej, która się na niej

znajduje.

BIOTECHNOLOGICZNE SKŁADNIKI

Wykorzystujemy różnorodne techniki biotechnologiczne, które wzmacniają korzystny wypływ składników aktywnych zawartych w naszych produktach, a także respektują ekosystem, ponieważ zapobiegają eksploatacji gleby i zmniejszają zużycie wody.

Wysyłka
Działanie
Typ włosów
Produkt nie zawiera
Pojemność
Cena

 – 

  • 39
  • 214